GOPS Wejherowo Gmina Wejherowo
 • UWAGA! Przeniesienie siedziby GOPS w Wejherowie

  UWAGA! Przeniesienie siedziby GOPS w Wejherowie

  Czytaj więcej
 • KOMUNIKAT - OGRANICZENIA PRACY W GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W WEJHEROWIE

  KOMUNIKAT - OGRANICZENIA PRACY W GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W WEJHEROWIE

  Czytaj więcej
 • PO WER

  PO WER

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie realizuje projekt pt. „Wdrożenie usprawnień organizacyjnych w Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój: PRIORYTET II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji DZIAŁANIE 2.5 Skuteczna Pomoc Społeczna.
  Czytaj więcej
 • Przetwarzanie danych osobowych

  Przetwarzanie danych osobowych

  Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną, w której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie.
  Czytaj więcej
 • PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  Przypominamy, że piątek jest dniem pracy wewnętrznej GOPS, w związku z czym w tym dniu klientów nie obsługujemy!
 • 500+

  500+

Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! - to projekt naszego Ośrodka dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Jednym z wielu działań akcji był koncert, który odbył się w ostatnią sobotę 19 września w Gościcinie.

27 listopada 2015r. w Bolszewie odbyła się konferencja, podczas której m.in. ogłoszono wynik konkursu Biała Wstążka 2105. Laureatem konkursu Biała Wstążka 2015 został Pan Jacek Chmielewski Prokurator Prokuratury Rejonowej w Gdyni. To niezwykłe wyróżnienie jest wyrazem uznania za trud, bezinteresowność i wsparcie osób doznających przemocy w rodzinie, ale także przedstawicieli instytucji, w lepszym zrozumieniu tego problemu. Pan Jacek Chmielewski został uhonorowany tym wyróżnieniem podczas piątkowej konferencji pt. Wspieranie rodziny w kryzysie - Kampania Biała Wstążka oraz inne działania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie na rzecz rodziny. Podczas spotkania można było wysłuchać wystąpień dotyczących aktywizacji społeczno-zawodowej oraz działań dotyczących organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży w naszym ośrodku. Pan dr Maciej Dębski przedstawił wyniki badania przeprowadzonego na terenie gminy Wejherowo dotyczącego Przemocy w rodzinie w opinii uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w gminie Wejherowo. Ze swoim wykładem na temat budowania więzi pomiędzy dziećmi i rodzicami gościła u nas Pani Katarzyna Janasiewicz - Nowak. W programie znalazło się także wystąpienie Ks. dr Jana Kaczkowskiego pt. Przemoc domowa a kres życia – doświadczenia traumy pacjentów i ich rodzin w Puckim Hospicjum. Historię i cele Kampanii Biała Wstążka przedstawili uczniowie SSP w Gościcinie. 

Konferencja"Wspieranie rodziny w kryzysie – Kampania Biała Wstążka oraz inne działania GOPS w Wejherowie na rzecz rodziny Przybyłych Gości przywitała Dyrektor GOPS Ewa Zarębińska-Szczodra Konferencja GOPS 27.11.2015r. Konferencja GOPS 27.11.2015r. Konferencja GOPS 27.11.2015r. O aktywizacji społeczno-zawodowej w ośrodku mówił Zenon Lidzbarski Wykład Pani Katarzyny Janasiewicz-Nowak Ciało + Psychika = Budowanie więzi. Jak można wyprowadzić to równanie? to temat wykładu Konferencja GOPS 27.11.2015r. Konferencja GOPS 27.11.2015r. Organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży w GOPS - przedstawiała Kaja Hnatiuk Konferencja GOPS 27.11.2015r. Historię i cele Kampanii Białej Wstążki przedstawili uczniowie SSP w Gościcinie Wręczenie statuetki Białej Wstążki 2015 Panu Jackowi Chmielewskiemu Konferencja GOPS 27.11.2015r. Konferencja GOPS 27.11.2015r. Laureat Białej Wstążki 2015 Pan Jacek Chmielewski Prokurator Prokuratury Rejonowej w Gdyni dr Maciej Dębski przedstawił wyniki badań dot. postrzegania zjawiska przemocy przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjum Ks. dr Jan Kaczkowski ze swoim wystąpieniem... Przemoc domowa a kres życia – doświadczenia traumy pacjentów i ich rodzin w Puckim Hospicjum Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy!